Baner główny Złap okazję

Poznaj wyjątkową ofertę Volkswagena! Już dziś zamów swój wymarzony model i odbierz go w 2020 roku!

Zadzwoń pod nr telefonu +48 32 746 92 00 lub wypełnij formularz kontaktowy i zapytaj o szczegóły!

up

up!

cena już od: 53 090 zł

Zapytaj o szczegóły
t-cross

T-Cross

cena już od: 74 390 zł

Zapytaj o szczegóły
nowy golf

Nowy Golf

cena już od: 75 490 zł

Zapytaj o szczegóły
touran

Touran

cena już od: 99 990 zł

Zapytaj o szczegóły
passat

Passat

cena już od: 103 090 zł

Zapytaj o szczegóły
tiguan

Tiguan

cena już od: 106 190 zł

Zapytaj o szczegóły
arteon

Arteon

cena już od: 154 490 zł

Zapytaj o szczegóły
polo

Polo

cena już od: 62 190 zł

Zapytaj o szczegóły
sharan

Sharan

cena już od: 145 990 zł

Zapytaj o szczegóły
t-roc

T-Roc

cena już od: 87 290 zł

Zapytaj o szczegóły
touareg

Touareg

cena już od: 269 990 zł

Zapytaj o szczegóły

Skontaktuj się z nami! Zapraszamy.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych openformacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Prezentowane informacje są wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66 § 1 i art. 556 indeks 1 Kodeksu Cywilnego. Porsche Inter Auto Polska zastrzega sobie prawo do doprecyzowania oraz korekt omyłek.