Porsche Katowice

Rata niższa niż w leasingu!
Zyskujesz jeszcze wyższy
komfort i wyposażenie!

Rata od 465 zł

Porsche Katowice

Skontaktuj się z nami i poznaj
najlepszą dla Ciebie ofertę!

Wyrażam zgodę na przekazanie mi informacji handlowej i wykorzystanie wskazanych przeze mnie danych do celów marketingu bezpośredniego w rozumieniu art. 172 ust. 1 ustawy Prawo telekomunikacyjne. Moja zgoda dotyczy kontaktowania się ze mną za pośrednictwem:

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu openformacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód. W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-178) ul. Sekundowa 1, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl. openformujemy, że podane przez Państwa dane będziemy przetwarzać w celu obsługi Państwa zapytania, w tym w celu kontaktu z Państwem w tym zakresie. Będziemy przetwarzać Państwa dane osobowe także w innych celach, jeśli wyrażą na to Państwo odrębną zgodę. Podanie przez Państwa danych osobowych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo do żądania od nas dostępu do swoich danych osobowych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych a także prawo do sprzeciwu wobec przetwarzania przez nas Państwa danych osobowych. Więcej na ten temat przeczytają Państwo w naszej Polityce Prywatności (https://www.porscheinterauto.pl/rodo).
Rozwiń Zwiń

Volkswagen Financial Services

Volkswagen Financial Services dostarcza rozwiązania finansowe dla wszystkich marek samochodowych Grupy Volkswagen, na 51 rynkach świata. Volkswagen Financial Services oferuje pod jedną marką usługi finansowe związane z zakupem i eksploatacją samochodów dla Klientów indywidualnych i biznesowych oraz ubezpieczenia i bankowość elektroniczną.

Jak wziąć samochód w leasing?

Zobacz jakie to proste

  1. Odwiedzasz Dealera i w 5 min. wypełniasz wniosek.
    Przedstawiasz dokumenty rejestrowe firmy i dokument tożsamości.
  2. W ciągu 90 minut otrzymujesz decyzję leasingową.
  3. Wnosisz opłatę wstępną w zależności od wybranej opcji.
  4. Podpisujesz umowę leasingu i ubezpieczenia w salonie, nie martwisz się o formalności.
  5. Stajesz się szczęśliwym użytkownikiem nowego Volkswagena.
leasing

Sprawdź przykładowe wysokości rat i koszt pakietu serwisowego
w leasingu Volkswagen Business Care

{{ priceMonthRange[0] }} zł

{{ priceMonthRange[1] }} zł

W takiej racie możesz wybrać:

{{ car.name }}

już od {{ car.priceStart }} zł

brakuje tylko {{ car.priceStart - rangeVal }} zł