Volkswagen

Publikacje

Volkswagen

Filip Chajzer, ambasador akcji „Mali Ratownicy”:

Pomaganie uzależnia.

Program „Mali Ratownicy” stworzyła marka Volkswagen we współpracy z Fundacją Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Akcja kierowana jest do dzieci, które w ramach działań edukacyjnych dowiadują się, w jaki sposób udzielić pierwszej pomocy. To niezwykle ważne przedsięwzięcie, które w długoletniej perspektywie ma przyczynić się do kształtowani pożądanych postaw społecznych.

Volkswagen

Dowiedz się jak zdobyć supermoc!

Kiedy zdarzy się wypadek, każda minuta jest na wagę złota, bowiem od niej może zależeć czyjeś życie. Warto zachować spokój i koniecznie udzielić pierwszej pomocy poszkodowanemu, zanim przyjedzie karetka pogotowia ratunkowego. Najważniejsze jest jednak opanowanie, które pozwoli na prawidłowe działanie krok po kroku.

Volkswagen

Poznaj sposób, w jaki każdy może zdobyć supermoc!

Troska o ludzi jest priorytetem marki Volkswagen. To między innymi oznacza dbałość o ich bezpieczeństwo. Nie tylko dostarczamy na rynek niezwykle bezpieczne, dbające o kierowcę, pasażerów i pieszych samochody, ale staramy się także dostrzegać i rozwiązywać ogólne problemy związane z bezpieczeństwem. Dziś w Polsce takim problemem jest niska znajomość zasad udzielania pierwszej pomocy. Tylko 11% dorosłych w wieku 35-44 lat na pytanie: „Czy umiałbyś udzielić pierwszej pomocy w razie zagrożenia zdrowia lub życia?” odpowiada: „Zdecydowanie tak”.

Volkswagen

Zostań superbohaterem – to wcale nie jest takie trudne!

Nauka pierwszej pomocy wcale nie musi być nudna i niezrozumiała. Już przedszkolaki chętnie poznają jej zasady i dowiadują się, jak reagować w chwili zagrożenia. Pomóżmy im w tym. Dzieci poznają świat poprzez zabawę. W ten sposób również kształtują określone postawy i zachowania. Jest to dla nich zupełnie naturalne. Warto wykorzystać to, ucząc ich zasad pierwszej pomocy i reguł poruszania się po drogach.