arrows

Cena katalogowa

od 107 890

Rata netto 1

od 936 zł/mc

1. Rata w leasingu dla przedsiębiorców Volkswagen Business Care dla parametrów: 15% opłaty wstępnej, okres finansowania 48 miesięcy, limit roczny 20 000 km

Więcej Golfa niż kiedykolwiek wcześniej.
Cyfrowy Golf Variant.

Golf Variant jest wszechstronny i dynamiczny – dokładnie tak, jak Ty! Na zewnątrz typowy Variant, wewnątrz wszystkie cyfrowe rozwiązania Golfa.

Przestronność wnętrza

interior
 • Bagażnik i Easy Open

  Otwiera drzwi. I więcej możliwości.

  Codzienne życie stawia nas przed wieloma wyzwaniami. Na przykład, jak często stoisz z dzieckiem na ręku przed bagażnikiem samochodu i nie masz wolnej ręki, by go otworzyć? Z opcjonalną funkcją Easy Open wystarczy mały ruch nogą w okolicy zderzaka, by pokrywa bagażnika otworzyła się. Bagażnik ma pojemność nawet 1642 litrów i regulowaną podłogę, a niska krawędź ułatwia wkładanie zakupów. Potem wystarczy wcisnąć przycisk na wewnętrznej stronie pokrywy, by ta automatycznie się zamknęła.

 • Wnętrze i przestronność

  Nowoczesne i bardzo praktyczne.

  Nowy Golf Variant z rozmachem spełnia życzenia zarówno w kwestii ilości miejsca, jak i cyfrowego wyposażenia. Zestaw wskaźników Digital Cockpit pokazuje seryjnie na dużym kolorowym wyświetlaczu (25,4 cm – 10,25 cala) najważniejsze informacje, jak na przykład: prędkościomierz, licznik kilometrów, mapę nawigacji lub ulubioną stację radiową. Dzięki temu będziesz mieć wszystko w zasięgu wzroku. A gdy skierujesz wzrok do tyłu, upewnisz się, że wnętrze z regulowaną tylną kanapą oraz duży bagażnik spełniają w pełni wszystkie Twoje wymagania.

 • Komfort siedzeń

  Poczuj się dobrze i odpocznij

  Siedzenia w nowym Golfie Variancie doskonale dopasowują się do wymaganego przez Ciebie komfortu, na przykład dostępny w standardzie wersji Style, wyjątkowo wygodny fotel kierowcy ergoActive z częściowo elektryczną 14-kierunkową regulacją i podparciem odcinka lędźwiowego kręgosłupa z funkcją masażu. Prawy przedni fotel, podobnie jak miejsca siedzące z tyłu, posiada seryjnie uchwyty ISOFIX i top tether dla fotelika skierowanego tyłem do kierunku jazdy. Zatem nawet najmniejsi pasażerowie mogą podróżować wygodnie i bezpiecznie. Dorosłych pasażerów zachwyci duża ilość miejsca nad głową i na nogi. A dzięki trzem miejscom siedzącym z tyłu można zabrać w podróż dodatkową osobę.

 • Panoramiczny unoszony/rozsuwany dach

  Ciesz się widokami

  Wielki rozmiar dla wielkich widoków: opcjonalny panoramiczny rozsuwany/unoszony dach obejmuje całą szerokość dachu z przodu, dzięki czemu nie tylko pozwala patrzeć w niebo, lecz także daje optycznie wrażenie większej przestronności wnętrza. Przyciemniona szyba ogranicza nieprzyjemne oślepianie. Potrzebujesz świeżego powietrza? Wystarczy dotknąć przycisku, a przednia część dachu uniesie się lub przesunie do tyłu.

Cyfrowy komfort

comfort
 • Innovision Cockpit

  Cyfrowa symbioza dla większej funkcjonalności.

  Digital Cockpit Pro w połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacji Discover Pro może zostać rozszerzony do Innovision Cockpit. Oznacza to, że do dyspozycji są dwa wyświetlacze – każdy o przekątnej 25,4 cm (10 cali). Na tak skonfigurowanych wyświetlaczach oprócz klasycznych treści, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów mogą być wyświetlane także inne, szczegółowe dane. Na ekranie głównym można umieścić skróty do ulubionych funkcji, tak jak w smartfonie.

 • Digital Cockpit

  Wszystko co ważne w zasięgu wzroku

  Zestaw wskaźników Digital Cockpit wyświetla seryjnie na kolorowym ekranie o wysokiej rozdzielczości i przekątnej 25,4 cm (10,25 cala) informacje, które są dla Ciebie ważne. Możesz wybrać na przykład klasyczne wskaźniki, jak obrotomierz, prędkościomierz i licznik kilometrów, ale możesz zdecydować się także na komunikaty z systemów wspomagających czy połączenie mapy nawigacji i informacji z systemów audio. A wszystko z atrakcyjną grafiką i animacją.

 • Wyświetlacz Head-up

  Nie odrywaj wzroku od drogi

  Największą zaletą opcjonalnego wyświetlacza Head-up w Golfie Variancie jest to, że możesz mieć w zasięgu wzroku najważniejsze informacje i jednocześnie patrzeć na drogę. Przednia szyba staje się powierzchnią projekcyjną, na której wyświetlana jest prędkość, komunikaty z systemów wspomagających lub wskazówki z nawigacji. Obraz jest dobrze czytelny nawet w świetle nadjeżdżających z przeciwka samochodów. A jeżeli nie potrzebujesz wyświetlacza, możesz go w każdej chwili wyłączyć

 • Komfort obsługi + obsługa dotykowa

  Wszystko pod kontrolą – wystarczy dotknąć palcem

  Dotknięcie, stuknięcie, przesuwanie – większość klasycznych przycisków w nowym Golfie Variancie ustąpiła miejsca dotykowym powierzchniom. Standarodwa dla wersji R-Line obszyta skórą kierownica wielofunkcyjna z funkcją dotykową daje się obsługiwać stuknięciem palca i w połączeniu z inteligentnym prowadzeniem po menu daje dostęp do wielu funkcji samochodu.

  Klimatyzację Air Care Climatronic z filtrem alergenów i 3-strefową regulacją temperatury (standard wersji Style i Alltrack)) można również łatwo i intuicyjnie obsługiwać przyciskami i suwakami. Optymalną temperaturę można ustawić nie tylko dla przedniej części kabiny, bowiem dodatkowy panel obsługowy w tylnej części konsoli środkowej pozwala pasażerom siedzącym z tyłu na wybór odpowiedniego ustawienia klimatyzacji.

 • Funkcja obsługi głosowej

  Czeka na Twoje polecenie.

  Z intuicyjną funkcją obsługi głosowej możesz na życzenie obsługiwać głosem radio, telefon, klimatyzację i nawigację w Twoim nowym Golfie Variancie. Wydając polecenie głosowe możesz wybrać stację radiową, wpis z książki adresowej lub numer telefonu. A z opcjonalną obsługą głosową online z pakietu We Connect Plus Twój nowy Golf Variant będzie rozumiał Cię jeszcze lepiej i umożliwi wybranie online ulubionej muzyki lub wprowadzenie celu dla nawigacji. Enter your translation here.

Systemy wspomagające

helpers
 • Car2X

  Potrafi rozpoznać, co mogłoby się zdarzyć

  Seryjna funkcja ostrzegania o zagrożeniach przekazuje kierowcy przydatne informacje, na przykład może ostrzec przed remontowanym odcinkiem drogi lub jadącym na sygnale pojazdem uprzywilejowanym. Komunikacja wykorzystuje technologię Car2X przez WLAN (pWLAN).

  Opcjonalny aktywny tempomat ACC z technologią Car2X* przekazuje kierującemu pojazdem przydatne informacje i w razie konieczności może – w granicach możliwości systemu – aktywnie ingerować w sytuację, na przykład gdy pojawi się korek. Wykorzystuje do tego stałą wymianę danych przez WLAN (pWLAN).

  * Dostępna w późniejszym terminie

 • Travel Assist

  Utrzymuje pas ruchu i dystans do innych.

  Opcjonalny Travel Assist to niezwykle praktyczny asystent, gdyż po wciśnięciu przycisku dba o wysoki komfort prowadzenia samochodu* wspierając kierowcę w monotonnej podróży i męczących sytuacjach na drodze:

  - Szczególnie na autostradach i głównych drogach krajowych Travel Assist może Ci ułatwić utrzymanie pasa ruchu i prędkości oraz odległości od jadącego z przodu pojazdu.

  - W połączeniu z dwusprzęgłową przekładnią DSG będziesz mógł bezstresowo poruszać się w korkach.

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Aktywny tempomat ACC stop & go, z ogranicznikiem prędkości

  Większa odległość, większy komfort.

  Aktywny tempomat ACC stop & go z ogranicznikiem prędkości pomoże utrzymać ustawioną wcześniej prędkość maksymalną* i odległość do jadącego z przodu pojazdu. W połączeniu z opcjonalnym systemem nawigacyjnym, ACC jest rozszerzony o przewidującą regulację prędkości i funkcję monitorowania zakrętów. Pomoże Ci nie przekraczać dozwolonej prędkości, uwzględniając przy tym obowiązujące zgodnie z przepisami ograniczenia prędkości.** Ponadto na podstawie danych z nawigacji system dopasowuje prędkość jazdy do promienia zakrętów oraz skrzyżowań.**

  *Do prędkości maksymalnej 210 km/h
  ** W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Asystent parkowania Park Assist z czujnikami parkowania

  Parkowanie staje się łatwe.

  Nowy Golf Variant z opcjonalnym asystentem parkowania Park Assist i czujnikami parkowania może nie tylko stwierdzić, czy miejsce parkingowe, obok którego przejeżdżasz, jest wystarczająco duże, lecz również zaparkuje za Ciebie.* Musisz tylko obsługiwać sprzęgło, gaz i hamulec. Resztę zrobi Park Assist.

  - Czujniki poszukują odpowiedniego miejsca parkingowego (przy prędkości maks. 40 km/h).

  - Miejsca parkingowe równoległe do jezdni muszą mieć co najmniej długość samochodu plus 80 cm na manewrowanie, a przy wyjeździe z miejsca parkingowego z przodu i z tyłu musi być co najmniej 25 cm wolnej przestrzeni.

  - Miejsca parkingowe prostopadłe do drogi muszą być szersze od samochodu o co najmniej 35 cm z każdej strony.

  * Proces można w każdej chwili zatrzymać.

 • Asystent zmiany pasa ruchu Side Assist

  Zmiana pasa ruchu wspomagana przez system.

  Asystent zmiany pasa ruchu Side Assist sygnalizuje diodami w lusterkach zewnętrznych obecność innych pojazdów w martwym polu widzenia lub jadących z tyłu w odległości do 50 m.* Jeżeli kierowca włączy kierunkowskaz w celu zmiany pasa ruchu, system wyliczy na podstawie pozycji i prędkości, czy manewr mógłby stworzyć zagrożenie. W przypadku stwierdzenia niebezpieczeństwa diody zaczną migać intensywniej.

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

 • Lane Assist

  Nie zbacza z obranego kursu.

  Monotonne trasy są nużące i przez to mogą być niebezpieczne. Wtedy doskonale sprawdzi się system Lane Assist, który przy prędkości powyżej 60 km/h może rozpoznać, czy samochód w sposób niezamierzony opuszcza pas ruchu* i korygującym ruchem kierownicy zwrócić uwagę kierowcy na sytuację.*

  * W granicach możliwości systemu. Systemy wspomagające nie zwalniają kierowcy z obowiązku zachowania ostrożności. Kierowca musi być przygotowany do przejęcia w każdej chwili kontroli nad samochodem.

Golf Alltrack

alltrack
 • Wygląd zewnętrzny

  Dynamiczny, także poza utwardzonymi drogami.

  Czarna osłona chłodnicy z matową chromowaną listwą i napisem Alltrack od razu sygnalizuje, że z nowym Golfem Alltrackiem możesz rzucić się w wir przygody. Czarne karbowane nakładki poszerzające nadkola w połączeniu ze specjalnymi 17-calowymi obręczami ze stopu metali lekkich Ronda lub opcjonalnymi, 18-calowymi obręczami Mount Vernom podkreślają offroadowe ambicje tego auta. Srebrne relingi dachowe elegancko komponują się z linią dachu i razem z hakiem holowniczym dają swobodę transportowania wszystkiego, co jest potrzebne, by przeżyć prawdziwą przygodę.

 • Wnętrze i przestronność

  Specjalista od outdooru, także indoor.

  Przygody mogłyby trwać bez końca, jeżeli towarzyszy Ci nowy Golf Alltrack. Praktyczna kierownica wielofunkcyjna obszyta skórą, wygodne siedzenia komfortowe obszyte tkaniną 7-Summits, pedały ze stali nierdzewnej i aplikacje dekoracyjne Nature Cross Brushed na tablicy rozdzielczej i w drzwiach podkreślają sportowy, outroadowy styl. Zestaw wskaźników Digital Cockpit Pro z dużym kolorowym wyświetlaczem (25,4 cm – 10 cali) pokazuje także mapę nawigacji, byś nie zagubił się nawet na bezdrożach.

 • Napęd na cztery koła

  Z napędem na cztery koła możesz więcej.

  Nowy Golf Alltrack bezpiecznie dowiezie Cię do celu, nawet jeżeli leży on poza utwardzonymi drogami, gdyż samochód prawie bez wysiłku pokona piaszczysty, nierówny i trudny teren. Dzięki napędowi na wszystkie koła 4MOTION moc jest odpowiednio do potrzeb przekazywana na cztery koła. Oznacza to, że w ciągu milisekund każde z kół otrzyma tyle mocy, ile jest potrzebne na danym podłożu. W ten sposób minimalizowane jest prawdopodobieństwo buksowania i blokowania się kół, a samochód gwarantuje niezawodną trakcję na prawie każdym podłożu.

Porozmawiajmy o Twoim Golfie Variancie!

Już można zamawiać pierwsze sztuki! Zostaw swój numer. Oddzwonimy i odpowiemy na Twoje pytania.

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie ul. Sekundowa 1, 02-178, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń