Najlepsze wśród używanych!

W Volkswagen Porsche Katowice.

Najlepsze wśród używanych!

w Volkswagen Porsche Katowice

Gwarancja

Każdy samochód z programu Das WeltAuto objęty jest co najmniej roczną gwarancją zapewniającą pokrycie kosztów napraw, kompleksową obsługę w salonie oraz naprawy z użyciem oryginalnych części zamiennych, zgodnie z technologią producenta.

Pewna historia i przebieg

W Das WeltAuto masz pewność, że kupujesz auto ze sprawdzoną historią i przebiegiem. Certyfikat Das WeltAuto to potwierdzenie, że oferowane przez nas samochody zostały szczegółowo zweryfikowane.

Sprawdzony stan techniczny

Stan techniczny naszych samochodów sprawdzamy w rygorystycznym teście obejmującym aż 117 punktów kontrolnych.

Zobacz wybrane modele z programu Das WeltAuto

Škoda Superb L&K w salonie Porsche Katowice

Škoda Octavia Style

Rok produkcji: 2015
Przebieg: 137 069 km

150 KM, kombi, automatyczna

59 900 PLN brutto
Zapytaj o rabat

Volkswagen Touran Comfortline

Rok produkcji: 2015
Przebieg: 163 219 km

140 KM, MPV, automatyczna dwusprzęgłowa (DCT, DSG)

56 500 PLN brutto
Zapytaj o rabat
Volkswagen Golf Highline w salonie Porsche Katowice

Škoda Octavia Style

Rok produkcji: 2015
Przebieg: 137 422 km

150 KM, kombi, manualna,

52 500 PLN brutto
Zapytaj o rabat
Škoda Volkswagen Passat Highline w salonie Porsche Katowice

Volkswagen Passat Highline

Rok produkcji: 2018
Przebieg: 1 922 km

180 KM, sedan / limuzyna, automatyczna dwusprzęgłowa (DCT, DSG)

118 600 PLN brutto
Zapytaj o rabat

Aby móc przetwarzać Państwa dane w celu przesyłania Państwu informacji dotyczących promocji, akcji marketingowych, organizowanych wydarzeń w sprawie naszej działalności oraz oferowanych przez nas produktów i usług za pośrednictwem wskazanych poniżej kanałów komunikacji, prosimy Państwa o wskazanie preferowanych form komunikacji z Państwem poprzez wyrażenie poniżej wskazanych zgód.

W każdej chwili mogą Państwo cofnąć zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Cofnięcie zgody nie wpłynie jednak na zgodność z prawem przetwarzania przez nas danych osobowych przed wycofaniem zgody.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w postaci adresu e-mail lub numeru telefonu (w zależności od wybranego kanału komunikacji) przez Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. ("Porsche") dla celów marketingowych związanych z przesyłaniem/przekazywaniem przez Porsche spersonalizowanych informacji handlowo-marketingowych dotyczących produktów i usług oferowanych przez Porsche, za pośrednictwem:

Administratorem Państwa danych osobowych jest spółka Porsche Inter Auto Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (01-304) przy ul. Połczyńskiej 118a, zarejestrowana w Sądzie Rejonowym dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, KRS 0000108213. Mogą się Państwo z nami skontaktować przy pomocy numeru telefonu +48 22 223 15 15 oraz adresu e-mail: rodo@porscheinterauto.pl.

Rozwiń